Telefon

+48 626 262 015

Email

recepcja@pod-debem.com.pl

AGROTURYSTYKA

Obiekt położony w cichej i spokojnej okolicy, 3km od zjazdu Wieruszów przy trasie S8 (to trasa szybkiego ruchu Wrocław-Łódź-Warszawa w kierunku Galewic. Sam zjazd jest położony w lesie, droga do miejscowości Osowa prowadzi przez las. kordon lasów sosnowych. W Osowej należy skręcić na Kowalówkę, a następnie kierować się na Kostrzewy. Niespełna 300m od zabudowań po lewej stronie usytułowany został dwupoziomowy budynek w stylu amerykańskiego apartamentowca na wzgórzu. Nowoczesny styl połączony z okoliczną naturą pozwolił uzyskać niepowtarzalny urok tego miejsca. Budynek posadowiony na skarpie wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i funkcjonalnością.

Dwa hektary terenu

Obiekt znajduje się na ponad 2 hektarowej działce. Do budynku przylegają skarpy, na których znajdują się tarasy i altany grillowe. Okalające w teren lasy stworzyły niepowtarzalny klimat wyciszenia i spokoju. Z dolnego tarasu schody prowadzą do 1 h stawu, w którym jest mnóstwo gatunków ryb. Rechoczące żaby, pachnące naturą lasy i łąki pozwalają oderwać się od codziennej monotonii.

Na łące przylegającej do stawu stoi altana obok której można rozpalić ognisko czy zrobić grilla. Na terenie posesji znajduje się także stado Alpak. Są one atrakcją dla dzieci oraz istnieje możliwość prowadzenia alpakoterapii. Do dyspozycji gości znajduje się łowisko komercyjne rybne, kort tenisa ziemnego, duży plac zabaw dla dzieci.

Nowoczesne pokoje hotelowe

Sam obiekt składa się z 15 pokoi 2-osobowych z łazienkami. 3 pokoje posiadają jakuzzi, a 2 pokoje to apartamenty. Dla rodzin przebywających z dziećmi możliwe jest dostawienie łóżek 1 lub 2-poziomowych za niewielką opłatą.

Posiadamy salę restauracyjną dla 100 osób oraz dwie sale, które mogą być jedną umożliwiając jednocześnie organizację przyjęcia na 150 osób. Cały obiekt w dyspozycji może zorganizować przyjęcie na około 300 osób.

Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, dostęp do Internetu, telefon, łazienkę. Goście maja dostęp do bezpłatnego parkingu. Niepowtarzalny wystrój i architektura sprawiają, że pobyt w tym miejscu staje się przyjemnością.

Pojazdy elektryczne i rower wodny

Do dyspozycji gości posiadamy dwa pojazdy elektryczne. Samochód 8-osobowy RETRO oraz biały autobus 14-osobowy. Za niewielką opłata wykonujemy usługę przewozu turystycznego po okolicy lub na życzenie dowóz gości i przywóz.

Można także wynająć rower wodny „Kaczor”.